info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه محله گلستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان تهران و خیابان امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله گلستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین کلینیک فیزیوتراپی آنا، داروخانه شبانه روزی شهاب، تالار رضا، شرکت گروههای پارسیان و خانه مدرن ارشیدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله گلستان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کاج، امیرکبیر، نرسیده به جواد الائمه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد جواد الائمه ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار کاج، امیرکبیر، نرسیده به جواد الائمه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo