عکس پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده
category

پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده (محله قلهک، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، یخچال، آینه، رحیم زاده ثمری، گل یخ، بین یاسمن و گل رز

موقعیت پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده در محله قلهک تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده (مرکز واکسیناسیون) در محله قلهک تهران و خیابان گل یخ واقع شده است. این مرکز یکی از سه پایگاه واکسیناسیون در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ایرانمهر، پارک موزه آب و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین فروشگاه شهروند، بخش اداری دانشگاه ازاد اسلامی واحد زرگنده، یخ سازی مسعود، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پایه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، یخچال، آینه، رحیم زاده ثمری، گل یخ، بین یاسمن و گل رز


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده واقع شده‌اند:

 • پایگاه بیمارستان ایرانمهر
  (4.0)
  شریعتی، بین افسر و میری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده

  • avatar
   Ali (شهریار سطح ۷) دوشنبه 20 دی ماه 1400

   فعلا واکسیناسیون ندارد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دانشگاه آزاد واحد زرگنده تهران ندارد.