info
عکس ایستگاه اتوبوس فرد محمدی
category

ایستگاه اتوبوس فرد محمدی محله وصفنارد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرد محمدی

ایستگاه اتوبوس فرد محمدی (ایستگاه اتوبوس) در محله وصفنارد تهران و خیابان فرد محمدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله وصفنارد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین ترازو پاشا، دوچرخه سازی پرویز، تعمیرات پکیج و آبگرمکن، فست فود گل گندم و پارک معبود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرد محمدی تهران

در شهر تهران، محله وصفنارد ، ایستگاه اتوبوس فرد محمدی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد، فرد محمدی، نرسیده به هشتم می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرد محمدی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو عبدل آباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرد محمدی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرد محمدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه ولیعصر
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  آیت الله سعیدی، بین برادران بهرامی و وفایی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه هجده
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سروری غربی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرد محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرد محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرد محمدی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، مسجد، فرد محمدی، نرسیده به هشتم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo