info
عکس ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل
category

ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل محله حسینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل

ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، استخر شهیدان اسماعیلی، باغ تالار قصر بهشت، بازار میوه و تره بار فردوس و باربری قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل تهران، شهر تهران، محله حسینی فردوس است. این ایستگاه اتوبوس در مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس نسیم قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسلم بن عقیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیشه و گاز
  چهل و پنج متری زرند، نرسیده به شهيد افتخاری
 • ایستگاه اتوبوس ایرانسل
  شهیدان طارمی، تقاطع طاووس
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  معلم، بین سالک رازی و صالحی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسلم بن عقیل ندارد.
  neshan logo