info
عکس سالن زیبایی سعیدی
category

سالن زیبایی سعیدی (محله نیاوران، تهران)

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی سعیدی

سالن زیبایی سعیدی (سالن آرایش و زیبایی) در محله نیاوران تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این سالن یکی از پنجاه و یک سالن آرایش و زیبایی در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و مجتمع کامپیوتر و موبایل شمرون و همچنین فیزیوتراپی توان نوین، آبمیوه امید، چاکوچ، رستوران دل کوک و گیم کلاب Battle Lan قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی سعیدی واقع شده‌اند:

 • مرکز لیزر و زیبایی گیوا
  اندرزگو، سلیمانی
 • سالن پیرایش مردانه کلاسیک
  شهرداری، بعثت، بین زعیم و شهرستانی
 • سالن زیبابی طراوت (راشل سابق)
  شریعتی، بین الوند و خوشنویس
 • سالن تخصصی ناخن مریم ملکی
  دزاشیب، کریمی، محققی دوم
 • سالن باران
  شریعتی، محوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی سعیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی سعیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی سعیدی ندارد.
  neshan logo