info
عکس داروخانه دکتر رهره رضایی
category

داروخانه دکتر رهره رضایی محله توحید، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر رهره رضایی

داروخانه دکتر رهره رضایی (داروخانه) در محله توحید تهران و خیابان رئوفی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و سه داروخانه در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و نور و استیج دانیال و همچنین رستوران خیام، پمپ بنزین اختصاصی 148 صدف، شرکت خدمات ماشینی تامین، فست فود پدر خوب و رایان ایسیو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر رهره رضایی تهران

داروخانه دکتر رهره رضایی تهران در شهر تهران، محله توحید واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، آزادی، قانعی، رئوفی بروید.

داروخانه دکتر رهره رضایی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله توحید است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران اشاره کرد. داروخانه سیما، داروخانه مهشید و داروخانه داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر رهره رضایی تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر رهره رضایی تهران، ایستگاه اتوبوس شادمان قرار دارد. ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر رهره رضایی تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر رهره رضایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه سیما
  یادگار امام، طوس، فرجی، رنجبر
 • داروخانه مهشید
  نواب صفوی، آذربایجان غربی
 • داروخانه
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین بیات و مراد بختی
 • داروخانه فاطمه سلیمانی
  آزادی
 • داروخانه تیمور نژاد
  تونل توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر رهره رضایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر رهره رضایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر رهره رضایی ندارد.
  neshan logo