info
عکس مطب دکتر نقی حسینعلی
category

مطب دکتر نقی حسینعلی محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی مطب دکتر نقی حسینعلی

مطب دکتر نقی حسینعلی (مطب پزشک) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مطب یکی از نوزده مطب پزشک در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه نقش وصال، کافه قنادی بیتر سوییت، بیمارستان یاس سپید، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و تعمیرات موبایل ماکروتل قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مطب به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر نقی حسینعلی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر نقی حسینعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد مطب دکتر نقی حسینعلی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    یکشنبه 18 دی ماه 1401

    دکتر خیلی خوب

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر نقی حسینعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر نقی حسینعلی ندارد.
neshan logo