عکس مطب دکتر نقی حسینعلی مشاهده در نقشه نشان
category

مطب دکتر نقی حسینعلی (محله دانشگاه تهران، تهران)

مطب پزشک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین وصال شیرازی و نادری

موقعیت مطب دکتر نقی حسینعلی یکی از پزشکان خوب منطقه در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


مطب دکتر نقی حسینعلی (مطب پزشک) در محله دانشگاه تهران تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این مطب یکی از هجده مطب پزشک در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین کافه نقش وصال، کافه قنادی بیتر سوییت، بیمارستان یاس سپید، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و پایگاه بیمارستان پارس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، بین وصال شیرازی و نادری


سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر نقی حسینعلی واقع شده‌اند:

 • دکتر مسعود مردانی
  (4.0)
  ولیعصر، بلوار کشاورز، رویان
 • دکتر حنطوش زاده متخصص زنان و نازایی
  (4.0)
  بلوار کشاورز، بین دریا و حمصیان
 • مطب دکتر محمود محمدی
  (3.1)
  انقلاب اسلامی، فلسطین، نجم
 • دکتر عاملی متخصص مغز و اعصاب
  (5.0)
  بلوار کشاورز، رویان
 • مطب دکتر کاظم قدوسی
  (4.2)
  بلوار کشاورز، رویان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر نقی حسینعلی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مطب پزشک دکتر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مطب دکتر نقی حسینعلی

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۱) یکشنبه 18 دی ماه 1401

   دکتر خیلی خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر نقی حسینعلی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر نقی حسینعلی تهران ندارد.
  neshan logo