info
عکس ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی
category

ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی محله حسینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ پویا و همچنین ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، استخر شهیدان اسماعیلی، باغ تالار قصر بهشت، باربری قائم و ارایشگاه مردانه میک آرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی تهران

ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حسینی فردوس پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مدائن، بین شهیدان اسماعیلی و بیگلو قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس نسیم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس برادران اسماعیلی ندارد.
location استان تهران، تهران، مدائن، بین شهیدان اسماعیلی و بیگلو
ثبت نظر و تصویر
neshan logo