info
عکس ایستگاه اتوبوس گرمابه
category

ایستگاه اتوبوس گرمابه محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گرمابه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گرمابه (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حاجی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین آتلیه کودک و عروس مهرداد میرزایی، کلینیک فوق تخصصی چشم نوردیدگان، گرنزی استیک، خانه عسل و محصولات سالم مهوین و باغچه سرای کافه کلاسیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گرمابه کرج

ایستگاه اتوبوس گرمابه کرج در شهر کرج، محله حاجی آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مولانا، حاجی آباد، بین لاله و بهار می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گرمابه کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس توحید قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گرمابه کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس گرمابه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گرمابه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گرمابه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گرمابه ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار مولانا، حاجی آباد، بین لاله و بهار
ثبت نظر و تصویر
neshan logo