عکس ایستگاه اتوبوس گرمابه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گرمابه (محله حاجی آباد، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار مولانا، حاجی آباد، بین لاله و بهار

موقعیت ایستگاه اتوبوس گرمابه در محله حاجی آباد کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گرمابه (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان حاجی آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین کلینیک فوق تخصصی چشم نوردیدگان، گرنزی استیک، خانه عسل و محصولات سالم مهوین، فروشگاه رفاه شعبه جهانشر و ریباک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گرمابه

ایستگاه اتوبوس گرمابه در شهر کرج، محله حاجی آباد و خیابان حاجی آباد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مولانا، حاجی آباد، بین لاله و بهار می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس گرمابه عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس توحید قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گرمابه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار مولانا، حاجی آباد، بین لاله و بهار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گرمابه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بهارستان، بین مازیار و مهران
 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بلوار نبوت، بین حج و مسیر استخر دانشگاه هنر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گرمابه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گرمابه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گرمابه ندارد.
  neshan logo