info
عکس بامیکا تهرانپارس
category

بامیکا تهرانپارس محله تهرانپارس غربی، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بامیکا تهرانپارس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بامیکا تهرانپارس (بازار و مرکز خرید) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فرجام شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از هشت بازار و مرکز خرید در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین مجموعه ورزشی نارسیس، طباخی کاج، فست فود آرتین، آشپزخانه ایرانی مزعفر و آتلیه فرزند پاک قرار گرفته است.مکان‌های مشابه بامیکا تهرانپارس


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بامیکا تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بامیکا تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بامیکا تهرانپارس ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
ثبت نظر و تصویر
neshan logo