info
عکس ایستگاه اتوبوس نصرت
category

ایستگاه اتوبوس نصرت محله نصرت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نصرت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس نصرت (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان نصرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین داروخانه مرکزی جمالزاده، مرکز شبانه‌ روزی تصویربرداری پارسیان، فست فود ترنج، کلینیک دندانپزشکی آلما و قریب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصرت تهران

ایستگاه اتوبوس نصرت تهران در شهر تهران، محله فرصت شیرازی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر شمالی، نصرت، بین جزایری و فرشچیان می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نصرت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو توحید نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تهران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصرت ندارد.
location استان تهران، تهران، کارگر شمالی، نصرت، بین جزایری و فرشچیان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo