info
عکس کلینیک دامپزشکی الماس
category

کلینیک دامپزشکی الماس محله نیروی هوایی، تهران

درباره‌ی کلینیک دامپزشکی الماس

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کلینیک دامپزشکی الماس (کلینیک دامپزشکی) در محله نیروی هوایی تهران و خیابان دوم نیروی هوایی واقع شده است. این کلینک یکی از دو کلینیک دامپزشکی در محله نیروی هوایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه نیروی هوایی ارتش و همچنین آموزشگاه رانندگی رحیمی، مسجد امام حسن مجتبی، باشگاه بدنسازی علی عبدالملکی، مهد کودک و پیش دبستانی سرزمین دوستی و سوپر مارکت هیتاچی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دامپزشکی الماس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دامپزشکی الماس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دامپزشکی الماس ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی، یکم نیروی هوایی، عباسی، دوم نیروی هوایی، بین شیرمحمدی و 2/36
ثبت نظر و تصویر
neshan logo