info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی

ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع پانوراما و همچنین فست فود دیبارو، کلینیک پزشکی و دندانپزشکی مهرآوید، داروخانه شبانه روزی اطمینان، مرکز ارتوپدی فنی بهار و انتشارات رهنما (شعبه پیروزی) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی تهران

در شهر تهران، محله پیروزی ، ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به پیروزی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار دارد. همچنین رز تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه سوم نیروهوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صد دستگاه
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  سی متری نیروی هوایی، بین سادات اصفهانی و کامرانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی ندارد.
  neshan logo