info
عکس ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی
category

ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی محله پرستار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی

ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله پرستار تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین پیتزا کابین، جایگاه اختصاصی 151 (مقداد)، کلینیک پزشکی و دندانپزشکی مهرآوید، حسینیه جوانان حسینی هیات روضه العباس و داروخانه شبانه روزی اطمینان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی تهران است که در محله پرستار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نیروی هوایی است. همچنین شما می‌توانید رز تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوم نیروهوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بلوار نبرد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین حاجی وند و ریحانی
 • ایستگاه اتوبوس منزوی
  پیروزی، بین منزوی و دریاباری
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، مسعودیان، بین دوم نیروی هوایی و سوم نیروی هوایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی ندارد.
  neshan logo