info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی

ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی (ایستگاه اتوبوس) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین رستوران گاردینو، کافه گل یخ، رستوران ایتالیایی ژولی، کافه بستنی مامان زری و فولاد گستران نوین بهفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی تهران

در شهر تهران، محله دهقان - کوکاکولا ، ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو نبرد قرار دارد. آژانس ولیعصر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه عادلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم نیروهوایی
  پیروزی، بین یکم نیروی هوایی و سوم نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بلوار نبرد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس بروجردی
  بزرگراه امام علی، شکوری گرکانی شرقی، زینتی افخم، محبی، بین اسلامی و میدان آیت الله بروجردی
 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه عادلی ندارد.
  neshan logo