info
عکس ایستگاه اتوبوس منزوی
category

ایستگاه اتوبوس منزوی محله صد دستگاه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منزوی

ایستگاه اتوبوس منزوی (ایستگاه اتوبوس) در محله صد دستگاه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما، مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین کافه گل یخ، رستوران ایتالیایی ژولی، فولاد گستران نوین بهفر، پیتزا هات و طباخی شب های تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منزوی تهران

در شهر تهران، محله صد دستگاه ، ایستگاه اتوبوس منزوی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، بین منزوی و دریاباری قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس منزوی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو نبرد است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس منزوی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منزوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  چهارم نیروی هوایی، شهید ناظریان (4/42)، پنجم نیروی هوایی، چهار فصل
 • ایستگاه اتوبوس سوم نیروهوایی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس بروجردی
  پیروزی، پورمند، نجار محمودی، حیدری، بین فرخیان و طوسی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین 1/36 و پاکدامن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منزوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منزوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منزوی ندارد.
  neshan logo