info
عکس کافی شاپ دیدار
category

کافی شاپ دیدار محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی کافی شاپ دیدار

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کافی شاپ دیدار (کافی‌شاپ) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و بزرگراه بسیج، پیروزی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله دهقان - کوکاکولا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما، مرکز هنر پردیس - سنگسر و مجتمع تجاری کساء و همچنین کتابفروشی روشن، پاتن جامه، ایستگاه مترو نبرد، رستوران افتخاری و نان سحر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ دیدار تهران

آدرس کافی شاپ دیدار تهران، شهر تهران محله دهقان - کوکاکولا است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، پیروزی است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد کافی شاپ دیدار تهران می‌توانید با شماره تلفن آن 02133355647 تماس بگیرید.

کافی شاپ دیدار تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله دهقان - کوکاکولا است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند کافی شاپ روبرتو، جو گریل فود، کافه چای بار و رستوران حس توران هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ دیدار تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ دیدار تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس سلیمانیه توقف دارند، استفاده کنید. ایستگاه مترو پیروزی هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ دیدار تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ دیدار تهران و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دارا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ دیدار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ دیدار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ دیدار ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، پیروزی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کافی شاپ دیدار

شنبه 10:00 تا 23:00
یک‌شنبه 10:00 تا 23:00
دوشنبه 10:00 تا 23:00
سه‌شنبه 10:00 تا 23:00
چهارشنبه 10:00 تا 23:00
پنج‌شنبه 10:00 تا 23:00
جمعه 10:00 تا 23:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo