info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی

ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین سازمان تامین اجتماعی شعبه 20، مسجد قدس، نیکوتن پوش، مطب دکتر حسین کرامتی و مرکز ارتوپدی فنی بهار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی تهران در شهر تهران، محله پیروزی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، تقاطع یکم نیروی هوایی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو نیروی هوایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه اول نیروهوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، مسعودیان، بین دوم نیروی هوایی و سوم نیروی هوایی
 • ایستگاه اتوبوس ششم
  پیروزی، بین ششم نیروی هوایی و بنی هاشم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه اول نیروهوایی ندارد.
  neshan logo