info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی محله پیروزی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی

ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله پیروزی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پیروزی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نسیم و همچنین آزمایشگاه بقراط، هایپر پروتئین محمد ششم، نان شیرینی داغ، کلینیک کیوان و کلینیک روانشناسی پیروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نیروی هوایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله پیروزی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیروزی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نیروی هوایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید رز تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه پنجم نیروهوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نسترن
  پیروزی، برادران افراسیابی، بین ارغوان و شهرام
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  سی متری نیروی هوایی، پورجلالی، مسیل منوچهری، بین 8/33 و 8/32
 • ایستگاه اتوبوس انتهای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین دوم و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس نیروی هوایی
  پیروزی، مسیل براری، سی متری نیروی هوایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه پنجم نیروهوایی ندارد.
  neshan logo