info
عکس کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی
category

کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی محله ونک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی

کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله ونک تهران و خیابان بنیسی واقع شده است. این مرکز یکی از هشتاد و یک دندان پزشکی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا و مجتمع تجاری اسکان و همچنین بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا، رستوران حاتم، برج کیان، مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم و ساندویچ هایدا قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر مونا نوروزی
  نلسون ماندلا (جردن)، بین عاطفی و رحیمی
 • مطب دندانپزشکی دکتر سولماز امانی جوردهی
  ولیعصر، صانعی
 • سام پرتو
  نلسون ماندلا (جردن)، آناهیتا
 • دکتر شهریار جلالیان
  نلسون ماندلا (جردن)، پیروز
 • مطب دندانپزشکی دکتر زینب داوودمنش
  بزرگراه شهید حقانی، گاندی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maktabi_MJ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک دندانپزشکی دکتر آیلا نوایی ندارد.
  neshan logo