info
عکس ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي
category

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهدای عاشق آباد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ایده آل، داروخانه دکتر عنایتی، موبایل و کامپیوتر هنرمند، برق تراست و پست بانک عاشق آباد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان

در شهر اصفهان، محله عاشق آباد ، ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا می‌باشد. ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو قدس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سلمان فارسي ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، بین 28 و هنرمندنیا
ثبت نظر و تصویر
neshan logo