info
عکس کترینگ ژینو
category

کترینگ ژینو (محله رضاشهر، مشهد)

کترینگ و آشپزخانه
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کترینگ ژینو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کترینگ ژینو (کترینگ و آشپزخانه) در محله رضاشهر مشهد و خیابان انوری واقع شده است. این مکان یکی از شش کترینگ و آشپزخانه در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر شرکت اسنپ، سالن مطالعه نهال بیداری (دخترانه)، نمایندگی انتخاب سرویس ، دفتر پشتیبانی شرکت اسنپ و باشگاه بدنسازی باتیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sh (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 23 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کترینگ ژینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 23 مرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کترینگ ژینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کترینگ ژینو ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، انوری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo