info
عکس ایستگاه اتوبوس قتات
category

ایستگاه اتوبوس قتات محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قتات

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس قتات (ایستگاه اتوبوس) در محله حاجی آباد کرج و خیابان بهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین فروشگاه پ نتی، شیرینی توتک، پارک محله حاجی آباد، گرمابه یاس و فروشگاه دستپخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قتات کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس قتات کرج، شهر کرج، محله حاجی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مطهری، سرو، بهار، بین قنات و حسینی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قتات کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین اڑانس، ماھان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قتات کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قتات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قتات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قتات ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار مطهری، سرو، بهار، بین قنات و حسینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo