info
عکس سوپر هایت سارگل
category

سوپر هایت سارگل اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر هایت سارگل

سوپر هایت سارگل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان طیب، میرداماد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، چهارباغ عباسی و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین کافه رستوران هوگر، پمپ بنزین شهروکار، مسجد درب کوشک، شیرینی خورشید و دکتر مهدی احمدیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر هایت سارگل واقع شده‌اند:

 • سوپر زیتون
  خلجا، بین مهر و آذر
 • مستر مارکت
  شمس آبادی، شاهزاده ابراهیم
 • سوپر مارکت احسان
  جامی شرقی، آیت الله بید آبادی، بین 110 و بیست و چهارم
 • سوپرمارکت آلوس
  جامی شرقی، آیت الله بید آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sadegh136363 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر هایت سارگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر هایت سارگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر هایت سارگل ندارد.
  neshan logo