عکس ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran
مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بین چمران مادی نیاصرم و آبشار

موقعیت ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کانون بازی و خلاقیت بازیما و مجتمع تجاری ساحل و همچنین داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، دبیرستان دوره اول رواق و بستنی و آبمیوه نارنج و ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran

آدرس ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran، شهر اصفهان، خیابان بزرگمهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگمهر، بین چمران مادی نیاصرم و آبشار می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بزرگمهر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 21 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس BOZORGMEHR.BRANCH، Iran ندارد.
neshan logo