info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر
category

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و میدان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین کافه فست فود آفرنگ، رادیولوژی عاطفه میرزا باقریان، مجتمع آموزشی فن گستر، اداره کل آتش نشانی اصفهان و مدرسه فرهنگ 1 (ناحیه 2) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر است. ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مشتاق
  ابوالحسن اصفهانی، مشتاق اول
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شجره
  شریف واقفی، بین خجسته و محمد لوح موسوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 20 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 20 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بزرگمهر ندارد.
  neshan logo