info
عکس داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان
category

داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان اصفهان

درباره‌ی داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان (داروخانه) در اصفهان و خیابان حسین وکیلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین کارواش ستاره ایران، فروش بالابر آذر آسانسور در اصفهان، باشگاه بدنسازی دلتا، کتابفروشی گنج و مسجد الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان

داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان در شهر اصفهان، محله آفاران قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، حسین وکیلی است. اگر اطلاعات بیشتری از داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان بخواهید می‌توانید با شماره تلفن آن (09133119770) تماس بگیرید.

داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله آفاران در شهر اصفهان است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا)، داروخانه دکتر سیادت موسوی و داروخانه دکتر دهقانی وجود دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس بابک در نزدیکی داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 14 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 14 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دامپزشکی مزرعه اصفهان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، حسین وکیلی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo