عکس اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری مشاهده در نقشه نشان
category

اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

بیمارستان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، هاشمی

موقعیت اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری (بیمارستان) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از پنج بیمارستان در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و همچنین پارک ساحلی دارآباد، ایستگاه اتوبوس سرای محله دارآباد، کافه کتاب دنج، کتابخانه دارآباد و مرکز پزشکی هسته ای فردوس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، هاشمی


سایر بیمارستان‌های که در محدوده اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری واقع شده‌اند:

 • بیمارستان مسیح دانشوری
  (4.0)
  پور ابتهاج
 • بیمارستان فوق تخصصی محک
  (4.7)
  وثوق، بین محک و نقشینه
 • بیمارستان 505 ارتش
  (4.4)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، جنت
 • ساختمان امام حسن مجتبی
  (5.0)
  پور ابتهاج، قیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mhdids (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اورژانس بیماران کرونایی اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری راه جدید برای اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۱) یکشنبه 19 دی ماه 1400

   عالیه

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان مسیح دانشوری تهران ندارد.
  neshan logo