info
عکس آموزشگاه آبرنگ زنوز
category

آموزشگاه آبرنگ زنوز محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی آموزشگاه آبرنگ زنوز

آموزشگاه آبرنگ زنوز (موسسه آموزشی) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و یک موسسه آموزشی در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب گیتا مهر، پردیس سینمایی بهمن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و فست فود شیلا (شعبه میدان انقلاب) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزشگاه آبرنگ زنوز واقع شده‌اند:

 • مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران
  آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا
 • فنی پویان
  انقلاب اسلامی
 • موسسه آموزشی شایسته
  آزادی، زارع، کاظمی
 • موسسه خرگوش دو زبانه
  آزادی
 • گروه آموزشی رها
  بلوار کشاورز، جمالزاده، مهاجری خامنه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه آبرنگ زنوز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه آبرنگ زنوز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه آبرنگ زنوز ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آموزشگاه آبرنگ زنوز

  شنبه تعطیل است
  یک‌شنبه تعطیل است
  دوشنبه تعطیل است
  سه‌شنبه 10:00 تا 19:30
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 17:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo