info
عکس مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران
category

مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران محله نصرت، تهران

درباره‌ی مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران

مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران (موسسه آموزشی) در محله نصرت تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این موسسه یکی از چهل و نه موسسه آموزشی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، دانشکده دامپزشکی، ایران برگر، خدمات گارانتی و پس از فروش هادرون توان و مطب دکتر محمود رضا اشرفی قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه آبرنگ زنوز
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • موسسه آموزشی علمکده
  انقلاب اسلامی، شانزده آذر، بهنام
 • آموزشگاه طراحی و نقاشی نگاه سرقی
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین آذربایجان و عبدو
 • آکادمی پرینتر سه بعدی ایپک
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • آموزشگاه موسیقی هونام
  دکتر فاطمی، خورشید، عباسی، بین زعفران و نادر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط samavat (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع فرهنگی، رفاهی دانشکده دامپزشکی، دانشگاه تهران ندارد.
  neshan logo