info
عکس موسسه آموزشی شایسته
category

موسسه آموزشی شایسته محله جمهوری، تهران

درباره‌ی موسسه آموزشی شایسته

موسسه آموزشی شایسته (موسسه آموزشی) در محله جمهوری تهران و خیابان کاظمی واقع شده است. این موسسه یکی از پانزده موسسه آموزشی در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، بوستان اوستا، سازمان تاکسیرانی تهران، دانشکده دامپزشکی و شرکت رایان خودرو اندیش قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه آموزشی شایسته واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه آبرنگ زنوز
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • انتشارات سخن
  ستارخان، کوثر یکم
 • آموزشگاه نئون
  آزادی، شهدای منا، بین قندهاری و صائب
 • مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه)
  بزرگراه شهید چمران، الیزابت
 • آموزشگاه موسیقی شهرود
  توحید، وثوق، رودکی جنوبی، نوبهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دیوان پور (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه آموزشی شایسته اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه آموزشی شایسته در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه آموزشی شایسته ندارد.
  neshan logo