info
عکس مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه)
category

مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) محله شهرآرا - پاتریس، تهران

درباره‌ی مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه)

مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) (موسسه آموزشی) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان الیزابت واقع شده است. این موسسه یکی از بیست و شش موسسه آموزشی در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین اغذیه نشاط - شعبه مرکزی، خانه معلم توحید، درب ضد سرقت راشا، رستوران سوپ چی و دکتر جلیل عرب خردمند جراح مغز و اعصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) واقع شده‌اند:

 • سامانه آموزشی الو استاد
  آزادی، کامیاران
 • موسسه آموزشی شایسته
  آزادی، زارع، کاظمی
 • آموزشگاه فنی حرفه ای سروش
  توحید، ارومیه
 • آموزشگاه موسیقی آوای سوین
  توحید، ارومیه
 • گروه آموزشی رها
  بلوار کشاورز، جمالزاده، مهاجری خامنه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه غیرانتفاعی دانش پژوهان (دخترانه) ندارد.
  neshan logo