info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان کنارگذر شرقی مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین پارک شهدای کوچه بیوک، کافه تورین، رستوران و فست فود گل سرخ شعبه۲، نی نی سنتر و پست بانک شعبه مطهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد است که در محله علی بن ابی طالب قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار مطهری، شرقی مطهری، بین 49 و لاله بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار مطهری، شرقی مطهری، بین 49 و لاله
ثبت نظر و تصویر
neshan logo