info
عکس مینی سوپر علی بابا
category

مینی سوپر علی بابا محله کشاورز غربی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی مینی سوپر علی بابا

مینی سوپر علی بابا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، کانون بازنشستگان ارتش (آجا) دفتر مرکزی، خانه موسیقی ایران، سفارت جمهوری اسلامی پاکستان و مجموعه تالارهای شایستگان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مینی سوپر علی بابا واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه هریسی
  ستارخان، امیرخانی، پیک
 • سون
  کارگر شمالی، تقاطع نصرت
 • هایمارت - فروشگاه سوپر مارکت من و سن
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، کبیری پور، بین سیامکی و جهاد الحسینی
 • سوپر نصرت
  کارگر شمالی، نصرت
 • سوپر مارکت نصیری
  آزادی، اسکندری شمالی، بین سراج و خازنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مینی سوپر علی بابا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مینی سوپر علی بابا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مینی سوپر علی بابا ندارد.
  neshan logo