info
عکس خودپرداز بانک شهر
category

خودپرداز بانک شهر محله شهرک بهار، شیراز

درباره‌ی خودپرداز بانک شهر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

خودپرداز بانک شهر (خودپرداز) در محله شهرک بهار شیراز و بلوار مدرس، بلوار کریمخان زند واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از هفت خودپرداز در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ ولی عصر و همچنین عینک رُزان، بوستان ولیعصر، فالوده بستنی سنتی شیرازی، فارس باطری و بیمارستان تخصصی علوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پارسا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک شهر ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار مدرس، بلوار کریمخان زند
ثبت نظر و تصویر
neshan logo