info
عکس کلینیک ارتودنسی کاشانی
category

کلینیک ارتودنسی کاشانی محله کاووسیه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک ارتودنسی کاشانی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کلینیک ارتودنسی کاشانی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاووسیه تهران و خیابان قبادیان غربی واقع شده است. این مرکز یکی از هفتاد و هفت دندان پزشکی در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنر جهان و بازار بزرگ میرداماد و همچنین آزمایشگاه تخصصی پزشکی جردن، کلینیک رویش سبز، شرکت پژوهش و توسعه ناجی، دبیرستان دخترانه غیردولتی روشنگران و باشگاه ورزشی میرداماد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تهران (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک ارتودنسی کاشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک ارتودنسی کاشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک ارتودنسی کاشانی ندارد.
location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان غربی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo