info
عکس ایستگاه اتوبوس آموزگار 13
category

ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 (محله زیبا شهر، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آموزگار 13

موقعیت ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 در محله زیبا شهر مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبا شهر مشهد و بلوار آموزگار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله زیبا شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پروتئین خراشادی زاده، مرکز مشاور ناصح، گیاهان دارویی همیشه بهار، هنرستان ریحانه و شیرینی ویدا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آموزگار 13

ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 را می‌توانید در شهر مشهد، محله زیبا شهر بلوار آموزگار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آموزگار قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زیبا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آموزگار 13 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه میلاد
  بلوار استقلال، بین استقلال 3 و بلوار امامت
 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس جلال آل احمد 68
  جلال آل احمد، بین جلال آل احمد 66 و 68
 • ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
  بزرگراه آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس آموزگار 13

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 10 خرداد ماه 1402

   اصلا اینجا نگه‌ نمی‌دارن. خیابون به این بلندی که نباید یه ایستگاه داشته باشه کلی مسیرمون طولانی میشه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آموزگار 13 ندارد.
  neshan logo