عکس ایستگاه راه اهن
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

ایستگاه راه اهن (محله راه آهن، اراک)

ایستگاه قطار
استان مرکزی اراک استان مرکزی، اراک، شریعتی، چهار سرباز، میدان چهار سرباز

موقعیت ایستگاه راه اهن در محله راه آهن اراک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اراک را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه راه اهن (ایستگاه قطار) در محله راه آهن اراک و میدان چهار سرباز واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین ایستگاه راه آهن اراک، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، برج های مسکونی مخابرات اراک، ایستگاه اتوبوس مسجد و گل بهشت قرار گرفته است.


سایر ایستگاه‌های قطار که در محدوده ایستگاه راه اهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه راه آهن اراک
  (4.0)
  بلوار شهید شیرودی، چهار سرباز، راه آهن، بین میدان چهار سرباز و نهضت 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 12 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه راه اهن اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قطار راه آهن ایستگاه

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 شهریور ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه راه اهن اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه راه اهن اراک ندارد.