info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم محله مقدم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم (ایستگاه اتوبوس) در محله مقدم تهران و خیابان ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله مقدم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین تعمیرگاه تلفن پاناسونیک (خدمات فنی پارسیان)، شیرینی عسل هانی بال، پیتزا ناپولی، کبابی فرد ابوذر و طباخی حاج حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو زمزم، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم تهران در شهر تهران، محله مقدم و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ابوذر، بین احمدی و شهسوار حقیقی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زمزم قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان مقدم ندارد.
location استان تهران، تهران، ابوذر، بین احمدی و شهسوار حقیقی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo