info
عکس روزی نو مارکت
category

روزی نو مارکت محله ولیعصر، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی روزی نو مارکت

روزی نو مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان هورچهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و شش سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین کلینیک دندانپزشکی زهره، کباب آبان، کافه موزیک خرابات، دفتر مرکزی پخش پت شاپ پتچی و موسسه زبان ایران استرلیا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده روزی نو مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر پیمان
  میرزای شیرازی، جلالیان، عضدی (آبان)، بین چهاردهم و هجدهم
 • سوپر مارکت بیستون
  دکتر فاطمی، بیستون، بین گل و میدان جهاد
 • سوپر مارکت بهار
  دکتر فاطمی، ششم - شیخلر، آزاد دل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رضا دا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی روزی نو مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد روزی نو مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه روزی نو مارکت ندارد.
  neshan logo