عکس روزی نو مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

روزی نو مارکت (محله ولیعصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، هورچهر

موقعیت روزی نو مارکت در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

روزی نو مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان هورچهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین کباب آبان، کافه موزیک خرابات، دفتر مرکزی پخش پت شاپ پتچی، موسسه زبان ایران استرلیا و ایران موتورولا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان وليعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، هورچهر

تلفن تماس: 88801057

وب‌سایت رسمی: rozinomarket.ir


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده روزی نو مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر پیمان
  میرزای شیرازی، چهاردهم، عضدی (آبان)
 • سوپر مارکت بیستون
  بزرگراه شهید گمنام، بیستون، بین گل و میدان جهاد
 • سوپر مارکت بهار
  بلوار کشاورز، کبکانیان، آزاد دل
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رضا دا (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی روزی نو مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد روزی نو مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه روزی نو مارکت ندارد.
  neshan logo