info
عکس اتوبان کودک
category

اتوبان کودک محله فروزش - امیر بهادر، تهران

درباره‌ی اتوبان کودک

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

اتوبان کودک (شهربازی) در محله فروزش - امیر بهادر تهران و خیابان اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و پاساژ بهمن و همچنین مهدیه تهران، تعمیرگاه مجاز موتورسیکلت پالس، مسجد پنبه چی، سوپر مارکت محسن و باجاج موتور سیکلت احسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتوبان کودک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اتوبان کودک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتوبان کودک ندارد.
location استان تهران، تهران، ولیعصر، مهدیه تهران، اسفرجانی، اول
ثبت نظر و تصویر
neshan logo