category ایستگاه مترو تهرانپارس (محله تهران پارس، تهران)

ایستگاه مترو
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت ایستگاه مترو تهرانپارس در محله تهران پارس را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو تهرانپارس (ایستگاه مترو) در محله تهران پارس تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و مرکز خرید پارسیان و همچنین شیرینی نوبری، سالن زیبایی گل رز، آموزشگاه زبان سفیر تهرانپارس، استخر شهید عراقی (اسوه) تهران و آتلیه تخت جمشید قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 10 اسفند ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 اسفند ماه 1400
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو تهرانپارس ندارد.