info
عکس بازار میوه و تره بار قزل قلعه
category

بازار میوه و تره بار قزل قلعه (محله قزل قلعه، تهران)

بازار میوه و تره‌بار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار میوه و تره بار قزل قلعه

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

بازار میوه و تره بار قزل قلعه (بازار میوه و تره‌بار) در محله قزل قلعه تهران و خیابان هفتم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایکس پلی و همچنین بازار میوه و تره بار جلال آل احمد ، فروشگاه شهروند، باشگاه رایان فیتنس، سلامتکده طب سنتی حکیم و نشر چشمه ساختمان مرکزی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نوید (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار میوه و تره بار قزل قلعه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 شهریور ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازار میوه و تره بار قزل قلعه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار میوه و تره بار قزل قلعه ندارد.
location استان تهران، تهران، هفتم، بین چهارم و سوم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo