info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
category

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات محله جنت آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات

ایستگاه اتوبوس بانک صادرات (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین کامپیوتر سامان، داروخانه دکتر میرشمسی، مسجد امیرالمومنین، خدمات لاستیک میکائیل و کتاب فروشی ممتاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک صادرات یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک صادرات یزد، شهر یزد، محله جنت آباد است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بین شهید کارگر و شبنم قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بانک صادرات یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ایساتیس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک صادرات یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک صادرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خبیری
  بلوار استقلال، بهار آزادی، بین میدان خبیری و 12 متری میثم
 • ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
  سید گلسرخ، بین سید گلسرخ 34 و کوی سرجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک صادرات ندارد.
  neshan logo