info
عکس پایگاه بیمارستان سلامت فردا
category

پایگاه بیمارستان سلامت فردا محله باغ فیض، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه بیمارستان سلامت فردا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه بیمارستان سلامت فردا (مرکز واکسیناسیون) در محله باغ فیض تهران و میدان باغ فیض واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سلامت فردا و مرکز خرید ذوالفقار و همچنین سعادت رنت، رستوران طاها، ایساکو صادقی، نانوایی بربری و داروخانه دکتر محلاتی قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه بیمارستان سلامت فردا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه بیمارستان سلامت فردا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه بیمارستان سلامت فردا ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ناطق نوری، میدان باغ فیض
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه بیمارستان سلامت فردا

شنبه تعطیل است
یک‌شنبه تعطیل است
دوشنبه تعطیل است
سه‌شنبه تعطیل است
چهارشنبه تعطیل است
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo