info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری محله انبار نفت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری

ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری (ایستگاه اتوبوس) در محله انبار نفت تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین فروشگاه برادران محمدی اسموک سنتر، تهیه غذای مکانیزه و هوشمند سلمان فارسی، مرکز نصب CNG حقانی، رستوران و چلوکبابی نیکومنش و کارواش مهدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مهدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله انبار نفت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر جنوبی، بین سیما و حکیمی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه مختاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی
 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان، بعد از زارعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری ندارد.
  neshan logo