info
عکس پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی)
category

پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی) تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی) (مرکز واکسیناسیون) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و خیابان کلهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ الماس شرق و همچنین بازار صالح آباد شرقی، داروخانه دکتر ناظری، لوازم آرایشی آویبا، سبد سازی خرسند و ایجن کالا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط tehran (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی) ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه هاشمی، کلهر، بین فتحی و دوازده متری طالقانی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه مرکز سلامت صالح آباد (دکتر رزمی)

شنبه 08:00 تا 13:00
یک‌شنبه 08:00 تا 13:00
دوشنبه 08:00 تا 13:00
سه‌شنبه 08:00 تا 13:00
چهارشنبه 08:00 تا 13:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo