info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب (محله خواجه نصیر - حقوقی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله خواجه نصیر - حقوقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبلمان، کمد، درایور و همچنین مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا (ع)، قرارگاه جهادی امام رضا (ع)، مجموعه ورزشی و استخر آوا ویژه آقایان، اتو رخش و مسجد امام رضا (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دروازه شميران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب

ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله خواجه نصیر - حقوقی خیابان نامجو قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام حسين است. آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  شریعتی، بین میثاق پنجم و شهید محمد صالحی
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo