info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)
category

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) (ایستگاه اتوبوس) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین حسینیه شهدای شاهرخت ، ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا، تعمیرات ایسیو مهندس احمدی، امور دربستی واحد گشت مشهد و کلینیک اعتیاد رهنما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) مشهد، شهر مشهد، محله ترمینال مسافربری امام رضا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع) ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید سلیمانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo