info
عکس داروخانه دکتر قمی
category

داروخانه دکتر قمی محله درختی، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتر قمی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دکتر قمی (داروخانه) در محله درختی تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آتیه و بازار اعضا و همچنین دکتر مسعود شیروانی، مشاور املاک مثلث ، کافه Shimbar ، کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا بغدادی و کانون زبان ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر قمی تهران

داروخانه دکتر قمی تهران در محله درختی شهر تهران در قرار دارد. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، بلوار دادمان، بین حسن سیف و فرحزادی است.

داروخانه دکتر قمی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله درختی در شهر تهران است. درمانگاه شبانه روزی حضرت ولیعصر (عج) نیروی هوافضا سپاه، پلی کلینیک تخصصی قدس شریف و کلینیک ستاره ایران نوین، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر عابدی فرد، داروخانه وصال همت و داروخانه دکتر الهام بهشتی اشاره کرد. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر قمی تهران برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس درختی در نزدیکی داروخانه دکتر قمی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو دادمان پیاده شوید.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر قمی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر قمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر قمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر قمی ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار دادمان، بین حسن سیف و فرحزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo